Kiedyś hotele uchodziły za miejsca, które są odpowiednie tylko dla ludzi dorosłych. Teraz zaś jako pełnoprawnych gości hotelu traktuje się także dzieci, a rodziny zachęca do korzystania z usług hotelowych licznymi udogodnieniami. Takie właśnie są hotele Toruń – otwarte na dzieci, a także zwierzęta.Toruń jest tak pięknym miejscem, że koniecznie…

Toruń jest tak pięknym miejscem, że koniecznie trzeba go pokazać swoim dzieciom. Rodzinny wyjazd nie musi się już kończyć nocowaniem na kwaterach prywatnych z dala od Starego Miasta, albo w innych miejscach, gdzie mile widziane są dzieci. Teraz z dziećmi można odwiedzać hotele w centrum Torunia bez żadnych oporów. W większości z nich dzieci do lat 4 za pobyt nie płacą nic. Przysługuje im także darmowe śniadanie.

Jeżeli rodzice zamieszkują toruńskie hotele z bardzo…

Jeżeli rodzice zamieszkują toruńskie hotele z bardzo małymi dziećmi, mogą liczyć na wstawienie do pokoju dziecięcego łóżeczka i przewijaka. Na życzenie rodziców w pokoju może się także znajdować czajnik bezprzewodowy, który pozwoli zagotować wodę na mleko dla maluszka. A jeśli ktoś nie może ruszyć się z domu bez swojego pupila. Nie ma obaw – hotele Toruń akceptują też zwierzęta domowe i to bez dodatkowych opłat.