Każdy raz na jakiś czas powinien spakować walizkę i wyruszyć w podróż w celach wypoczynkowych. Zmiana otoczenia, choćby na krótko, bardzo dobrze wpływa na psychikę człowieka, pozwala na oderwanie się od szarejncodzienności, nabranie dystansu do pewnych spraw. Jeżeli kochamy polskie góry i pragniemy wypoczynku w kameralnej miejscowości, w otoczeniu wspaniałej przyrody, miejscem idealnym dla nas może okazać się domek w Kościelisku.


Jest to malownicza wieś podhalańska położona w Rowie Kościeliskim, na stokach południowych Pogórza Gubałowskiego i częściowo zabudowania wsi wchodzą w dolną część Doliny Kościeliskiej. Jest to dość duża miejscowość wypoczynkowa, w której znaleźć można liczne obiekty noclegowe, w tym malowniczo położone domki. Jeśli tylko kochamy góry, z całą pewnością będziemy zachwyceni wspaniałymi górskimi widokami, które będziemy mogli podziwiać z okien.

Tanie noclegi w Kościelisku

Domki w Kościelisku i Zakopanem
Pokoje w Kościelisku i Zakopanem

Zobacz więcej na: pieknekoscielisko.pl

Jak latem tak i zimą…

Jak latem tak i zimą w tych okolicach można wypoczywać na wiele różnych sposobów, zarówno mniej jak i bardziej aktywnie. Najważniejsze oczywiście jest to, aby wypoczywać tak, jak lubi się najbardziej, bo w końcu po to wyjeżdża się na wypoczynek. Kościelisko jest doskonałą bazą wypadową w pobliskie góry, dlatego też warto skorzystać z takiej oferty.

Wypoczynek w Kościelisku – galeria

Naturalnie nie trzeba od razu zdobywać najwyższych tatrzańskich szczytów, równie dobrze można po prostu pospacerować po malowniczych dolinach. Niezależnie od tego czy wychodzimy w wyższe partie gór czy też nie planujemy dłuższej wycieczki, warto zawsze sprawdzić prognozę pogody i zaopatrzyć się w płaszcz przeciwdeszczowy czy dodatkową sweter.