Pamiętasz ten czas, kiedy umierałaś z tęsknoty już po godzinie od rozstania. Kiedy przy każdej okazji dostawałaś kwiaty. Gdy pisał do ciebie listy i smsy – przynajmniej kilka w ciągu godziny. Kiedy zawsze odprowadzał cię do domu, kupował czekoladki, otwierał drzwi. Czy to wszystko bezpowrotnie zniknęło.Czy z pięknej księżniczki zmieniłaś…

Czy z pięknej księżniczki zmieniłaś się w kurę domową, dla której nie warto się starać. pora to zmienić. Przypomnij mężowi, kim naprawdę jesteś. Zabierz go na weekend tylko we dwoje. By taki wyjazd przyniósł pożądany efekt przede wszystkim musicie zostawić w domu waszą codzienność. A więc szkolne problemy dzieci, kłopoty z teściami, awantury z szefem zostają zamknięte na klucz. Jedziecie tylko wy – dwoje zakochanych, niekoniecznie młodych ludzi.

Niech ten weekend we dwoje przypomni wam to wszystko, co was do siebie przyciągnęło. Wspomnijcie, co was łączyło, co w sobie zachwycało, co bawiło. Zapomnijcie o tym, co wypada, a czego robić się nie powinno( np. przytulać czy całować w miejscach publicznych ). By mąż dostrzegł ukrytą w tobie księżniczkę, musisz zdjąć fartuch pani domu i przypomnieć sobie, jak żyję się odważnie, z fantazją, kiedy najważniejsza jest miłość, a nie rachunki do zapłacenia czy niewyprane skarpetki.

Galeria

Na tego rodzaju wyjazd warto zabrać swoje najlepsze, najpowabniejsze ubrania oraz to, co nas pasjonuje, a na co od dawna nie ma już czasu. Jeździliście dawniej na rolkach lub łyżwach. Graliście w tenisa lub ping ponga. Pływaliście. Zabierzcie ze sobą potrzebny sprzęt i zaszalejcie. Być może tak bardzo się wam to spodoba, że obecne maski poważnych, szacownych ludzi w średnim wieku, na długo odłożycie do szafy.