Jak co roku we wrześniu nasza firma zostaje zapraszana na konferencję poświęconą rozwojowi w na rynku. Lubię te konferencje, bo można się dowiedzieć czegoś ciekawego i przede wszystkim poznaje się ludzi z branży, a to jest dosyć istotne. Konferencja odbywa się zawsze we Wrocławiu.


oferty pracy dla informatyków

Foto: pixabay.com

Dlatego musiałam zarezerwować miejsca oddelegowanym osobą na…

firmy szkoleniowe

Foto: pixabay.com

Dlatego musiałam zarezerwować miejsca oddelegowanym osobą na nią. Konferencja miała trwać trzy dni. Hostel okazał się być bardzo blisko naszego szkolenia. Musze przyznać, że wrocławski hostel zrobił na mnie wrażenie, spodziewałam się ze będzie to jakiś obskurny budynek, tymczasem wszystko było nowe, ładne. Samo szkolenie też było niezwykle interesujące, widać, że firma organizacyjna bardzo się postarała i ściągnęła najlepszych specjalistów w tych dziedzinach. Myślę, że warto jeździć na takie szkolenia, bo człowiek zawsze uczy się czegoś nowego, co później może wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Hostel też był niczego sobie,…

Hostel też był niczego sobie, powiem szczerze, że będę polecała go osobą udającym się do Wrocławia, bo bardzo przypadł mi do gustu. Nie spodziewałam się, że wrocławskie hostele są aż tak ładne. Mam to szczęście, że pracuje w takim dziale, który często jest wysyłany na różne szkolenia, kursy czy konferencję.

firmy szkoleniowe

Foto: pixabay.com

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na- silverhotel.pl