Wielkimi krokami zbliża się zima, dlatego czas pomyśleć, jak zagospodarować ferie dla studentów. Obecnie biura turystyczne znacznie wcześniej organizują tego typu imprezy i przedstawiają swoją ofertę z wyprzedzeniem, aby ferie dla studentów zostały dopięte na ostatni guzik, a sami zainteresowani mogli z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanować taki wyjazd, a także swój budżet.


http://skt.travel/

Foto: pixabay.com

Dlatego właśnie już teraz na…

Dlatego właśnie już teraz na wydziałach wielu uczelni pojawiają się plakaty ogłoszeniowe zatytułowane ferie dla studentów, które kuszą obozami narciarskimi zarówno w kraju, jak i za granicą.

ferie w górach

Foto: pixabay.com

Odbywają się one przeważnie na przełomie stycznia i lutego, czasem również jeszcze w marcu( po sesji egzaminacyjnej ), dlatego też każdy będzie mógł zaplanować ferie dla studentów według własnego grafiku czy planu zajęć uczelni, na której studiuje. Różne szkoły wyższe mają bowiem inaczej zaplanowany grafik – terminy sesji egzaminacyjnych, ferie zimowe itd. Biura podróży przygotowały więc swoją ofertę, jaką są ferie dla studentów, dostosowaną do możliwości samych zainteresowanych.