Justyna pracowała w hotel spa bukowina od dziesięciu lat. I jeszcze nigdy, nie była tak przerażona jak tego wieczora. Jak co wieczór, robiła obchód po saunach w spa. Wszystko było dobrze, dopóki nie weszła do ostatniego pomieszczenia.To co tam zobaczyła, przeszło jej…

To co tam zobaczyła, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Na podłodze leżała kobieta. Justyna podeszła do niej, sprawdziła puls i z przerażeniem odkryła, że kobieta nie żyje. Dookoła pełno było krwi. Dziewczyna od razu wybiegła do recepcji i zadzwoniła na policję. Poinformowała też o zdarzeniu właściciela hotel spa bukowina. Dziesięć minut później, na miejscu pojawiła się policja i kryminolodzy. Tak jak Justyna podejrzewała, oświadczyli, że to było morderstwo. Zebrali odciski, poszlaki i dowody zbrodni. Justyna została przesłuchana i poproszona przyniesienie kaset z monitoringu.

Przez następny tydzień, kryminolodzy co jakiś…

Przez następny tydzień, kryminolodzy co jakiś czas pojawiali się w hotel spa bukowina. Justyna specjalnie zakazała sprzątania ostatniej sali sauny. Byli jej za to bardzo wdzięczni, bo dzięki temu, miejsce zbrodni zostało nienaruszone. Po tygodniu udało się, złapali zabójcę kobiety. Justyna mogła spać spokojnie. Wiedziała, że hotel spa bukowina nie grozi żadne niebezpieczeństwo.