Mieszkańcy Warszawy oraz osoby będące właścicielami mieszkań w Warszawie w czerwcu będą mieli okazję zarobić całkiem niezłe pieniądze. Wystarczy, że wynajmą kwatery Warszawa (tutaj) przyjeżdżającym do Warszawy na mecze Euro 2012 kibicom.Kogo Warszawa będzie gościć w czasie Euro…

Kogo Warszawa będzie gościć w czasie Euro 2012. Na Stadionie Narodowym odbędą się 3 mecze fazy grupowej, w tym mecz na rozpoczęcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Mecz otwarcia rozegra się pomiędzy Polską a Grecją. Kwatery w Warszawie z pewnością będą szukać Grecy oraz Polacy pochodzący z bardziej oddalonych od stolicy zakątków Polski. Na mecz otwarcia być może będą chcieli przyjechać kibice reprezentacji innych krajów, dlatego też przynajmniej w okolicach 8 czerwca kwatery Warszawa mogą poszukiwać kibice z całej Europy. Kolejny mecz, jaki rozegra się w Warszawie to mecz pomiędzy Polską i Rosją.

OMNIOFFICE WARSZAWA

Omnioffice.pl Warszawa
Omnioffice oferuje biura w ścisłym centrum Warszawy do wynajęcia i na godziny. Klasa A biurowców. Zapraszamy!
  • ul. Marszałkowska 111
  • 00-102 Warszawa

Pokoje w Warszawie będą też…

Pokoje w Warszawie będą też z pewnością potrzebne kibicom rosyjskim. Nie zapominajmy jednak o tym, że w Warszawie odbędzie się także jeden z meczów ćwierćfinałowych oraz półfinał. O noclegi Warszawa pod koniec czerwca będą się więc starać kibice przynajmniej kilku narodowości. Jeśli przewidywania się sprawdzą noclegu w Warszawie na ćwierćfinał i półfinał będą potrzebować Niemcy, Hiszpanie i Ukraińcy.

tani pokój pod warszawą – dowiedz się więcej jeśli chcesz